Proč dieta KEN


  • Chcete rychle zhubnout?
  • Máte celulitidu?
  • Kolik kg bych měl(a) zhubnout a jak dlouho bych měl(a) dietu držet?
  • Zvládnu to?
  • Jak překonám pocity hladu při dietě?


To jsou otázky, které si klademe vždy, když chceme začít s nějakou dietou.


... Zhubnout znamená být vytrvalý a trochu se obětovat… První a poslední kila se shazují vždy nejhůř… A to je důvod, proč spousta lidí, s těmi nejlepšími úmysly, začíná s nízkokalorickou dietou, ale velmi brzo dají přednost pokušení v podobě zákusku, chlebíčku, čokolády či piva s přáteli… Dají přednost pokušení, které na několik dnů a týdnů přeruší přísnou a náročnou dietu.


Proč Vás tak „vyčerpávají“ klasické nízkokalorické diety?


Dlouhodobý charakter

Tradiční nízkokalorické diety jsou většinou dlouhodobého charakteru, po určitou dobu se v nich musí pokračovat a výsledky jsou viditelné až po několika týdnech. Navíc se velmi těžko sleduje správné dodržování diety a úbytek váhy se pohybuje pouze kolem 0,5-1kg/týden. Tedy, pokud chce pacient zhubnout 15 – 20 kg, měl by tuto dietu držet cca 4 - 5 měsíců. Ovšem, tak dlouhý čas obvykle způsobí snížení motivace. Má to i další úskalí. Denně je třeba kontrolovat svůj příjem potravy, vážit jídlo při jakékoli konzumaci a kontrolovat seznam jídel, které jsou během diety zakázané.


Nutnost přípravy nizkokalorické stravy

Často nemáte čas na vaření dušené zeleniny, protože pracujete celý den. Jste příliš unaveni na to, abyste v noci přemýšleli, jestli druhý den uvaříte kuřecí prsíčka či jinou nízkokalorickou pochutinu. To pak lehce vede k drobnému ukusování potravin, jako jsou například hranolky či čokoláda. Ale tato třída potravin je zakázána, takže pokaždé, když pohoříte, musíte začít od úplného začátku.

Nemůžete jít na večeři s přáteli, protože držíte dietu. Ale na jak dlouho? Pak je tady tělocvična, kde si můžete zpevnit břicho a hrudník. Ale nemáte dostatek času, protože máte rodinu, děti a práci.

Člověk se obvykle domnívá, že to co zhubnul před nějakou dobou, už zpět nenabere, ale kdo dokáže čelit několik měsíců nízkokalorické dietě?

Někteří lidé uspějí, ale mnoho jich není. A čím více se snaží zhubnout, tím víc jim to nejde. V těle se jim pak hromadí kila a kila. Pokaždé jsou zklamáni a to je doprovázeno vlastním selháním a nedůvěrou v sebe sama.

Dnes vám můžeme pomoci! Začněte s dietou KEN! Dieta KEN není vlastně dieta, ale je to rychlá možnost jak být šťastný, žít zdravě a bez obětí. Nabízíme vám změnu života za 10 dní!